TÜBİTAK ULAKBİM

Mustafa Kemal Mahallesi
2151. Cadde No: 154
06510 Çankaya/ANKARA

http://www.ulakbim.gov.tr

 

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us
 . Duyurular  . UZEM’de Yeni Eğitimler Sizleri Bekliyor!

UZEM’de Yeni Eğitimler Sizleri Bekliyor!

Ofise uygulamalarını günlük hayatınızda ne sıkılıkla kullanıyorsunuz? Bu uygulamalar ile sadece metin yazmak ya da hesap tabloları hazırlamaktan çok daha fazlasını yapabileceğinizi biliyor musunuz? Eğitmenimiz Şenol Aldıbaş sizler için Libreoffice’i nasıl daha etkin olarak kullanabileceğinizi anlatan 3 eğitim hazırladı.

  • LibreOffice Writer Eğitimi
  • LibreOffice Calc Eğitimi
  • LibreOffice Impress Eğitimi

Pardus’a uygulama geliştirmek isteyen gönüllerimiz için de Pardus ekibimizden Emin Fedar Python3 ve GTK4 platformunu kullanarak Pardus’a nasıl uygulama geliştirebileceğinizi anlattığı Pardus’a Uygulama Geliştirme Eğitimimizi de uzaktan eğitim merkezimizde bulabilirsiniz.

 

Pardus Uzaktan Eğitim Merkezi

 

Pardus UZEM açık kaynaklı teknolojileri daha etkin ve verimli kullanabilmeniz için hazırladığımız Online Eğitim Platformumuzdur. Uzaktan eğitim merkezimizde öncelikli olarak Pardus masaüstü ve Pardus ETAP’ın kullanımına yönelik eğitimler yer almaktadır. Bunun yanında ofis uygulamaları gibi sıklıkla kullanılan uygulamaları bulabilirsiniz. Önümüzdeki dönemde bu yeni eğitimlerimize benzer daha birçok eğitime Pardus UZEM üzerinden erişebileceksiniz.

Eğitimlerimizi tamamladığınızda sertifika alabilir, bu sertifikayı LinkedIn vb. sosyal mecralarda paylaşabilir ve yetkinliğinizi belgeleyebilirsiniz.

 

Tamamen ücretsiz olan bu eğitimler için uzem.pardus.org.tr adresini ziyaret etmeyi ve eğitimlerle ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

 

Pardus UZEM ile kariyerinizi bir adım öteye taşıyın. Pardus UZEM, sizi öğrenmeye davet ediyor!

Paylaş:
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x