TÜBİTAK ULAKBİM

Mustafa Kemal Mahallesi
2151. Cadde No: 154
06510 Çankaya/ANKARA

http://www.ulakbim.gov.tr

 

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

İş Ortaklarımız

Pardus ve Açık Kaynak Teknolojiler dönüşümünde sizlere iş ortaklarımız ile beraber hizmet veriyoruz.

Şu anda temel seviyede olan iş ortaklarımız kriterlerimize uygunluk sağladıkça Bronz, Gümüş ve Altın seviyelerde değerlendirilecektir.

İş Ortaklığı kriterlerimize ve başvuru şartlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Dönüşüm Ortağı Firmalar

Altın Seviye Dönüşüm Ortakları

Gümüş Seviye Dönüşüm Ortakları

Bronz Seviye Dönüşüm Ortakları

Eğitim Ortağı Firmalar

Çözüm Ortağı Firmalar

Firma Bilgileri

BEYAZNET

BEYAZNET

1997 yılında kurulan firmamız bilişim güvenliği, network, web çözümleri, veri merkezi altyapısı ve bilişim danışmanlığı alanlarında hizmet vermekte, ARGE biriminde açık kaynak kodlu yazılımlar kullanarak yazılım, otomasyon projeleri ve Linux-Pardus Göç çalışmaları yapmaktadır. TÜBİTAK destekli projelerle yerli bilişim çözümleri geliştirmiş ve yeni projelerle çalışmalarına devam etmektedir.

www.beyaz.net

BGS İNTERAKTİF

BGS İnteraktif Bireysel Gelişim Sistemleri A.Ş., 20 yılı aşkın süredir Linux tabanlı sunucuların/servislerin kurulumu bakımı ve yönetimi konusunda donanım bazlı, Web, Linux, Windows ve MacOs, Android ve iOS ekosistemlerine yönelik yazılım geliştirme konusunda ise yazılım bazlı hizmet vermektedir.

Yazılım ve donanım ürünlerini birlikte harmanlayarak müşteri odaklı, ekonomik ve etkili çözümler geliştirmek temel misyonumuzdur.

https://bgs.io/

BITDEFENDER

2001’den beri, Bitdefender inovasyonu sürekli olarak ödüllü güvenlik ürünleri ve insanlar, evler, işletmeler ve aygıtları, ağları ve bulut hizmetleri için tehdit istihbaratını sağlamıştır. Bugün, Bitdefender, aynı zamanda dünyanın güvenlik çözümlerinin %38’inde kullanılan tercih edilen bir tedarikçidir. Endüstriler tarafından tanınan, satıcılar tarafından saygı duyulan ve müşterilerimiz tarafından uyarılan Bitdefender, güvenebileceğiniz bir siber güvenlik şirketidir.

https://bitdefender.com.tr/   https://www.laykon.com

BTS GROUP

2011 yılında kurulan BTS Group, BTS LABS ismiyle yapay zekâ tabanlı programlanabilir altyapılara odaklanan Türk teknoloji üreticisidir. Türkiye’nin SDx ve ICT Otomasyon alanındaki ilk öncü Ar-Ge merkezi olan BTS LABS’ı 2018’den bu güne alanındaki teknolojiyi kendi ülkemizde geliştirmekte, ayrıca sektörün önde gelen teknoloji üretici ve bulut firmalarıyla yeni nesil yapay zekâ tabanlı programlanabilir çözümler üzerine iş birliktelikleri yapmaktadır.

Türkiye’de Türk Mühendislerince geliştirilen BTS LABS Sybelle Yazılım Tabanlı Veri Merkezi Platformu Sanallaştırma, HCI, SDS, SDN çözümlerini, BTS Olympos Ağ Otomasyon Platformu ise Ağ İzleme ve Otomasyon araçları ile güvenlik ve otomasyonu birleştirmiş ürünler olarak sunulmaktadır.

BTS LABS en yeni çözümleri başta Pardus, Redhat, Hashicorp, AWS, Cisco, Dell, HPE, Veeam gibi birçok teknoloji üreticisinin Global Technology Partner, Global ISV Partner, Teknoloji, Çözüm iş ortağı ekosistemi ile birlikte oluşturmakta, aynı zamanda sistematik, yönetilebilir ve güvenli bilişim teknolojileri ihtiyacını duyan müşterileri için satış, profesyonel servisler ve ortak ürün geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır.

https://btslabs.ai/

BUHARİ DİJİTAL

BUHARİ DİJİTAL

Buhari Dijital olarak, TÜBİTAK ile gerçekleştirdiğimiz çözüm ortaklığı kapsamında; Pardus işletim sistemi üzerinde destek veriyor, yeni nesil dijital altyapı sağlıyor ve servisler geliştiriyoruz.

Pardus ekosistemini bulut ortamına taşıyor; Siber Güvenlik – (Ahtapot), Lider Ahenk, Ofis Yazılımları, Pardus Dönüşüm Eğitim Hizmetleri konularında yaptığımız çalışmalarla bütünleşik bir Pardus altyapısı sunarak hem maliyetten hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Kurum ve kuruluşların Pardus dönüşüm çalışmalarını gerçekleştirmekle kalmıyor aynı zamanda sektördeki lider firmalar ile çözüm ortaklığı yapıyoruz. Telekomünikasyon, İnternet ve Bulut Tabanlı Dijital Servisler konularında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla hizmet verdiğimiz işletmelerin her zamankinden daha verimli olmasını sağlıyoruz.

www.buharidijital.com.tr

FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

 

 

FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

1997 yılında Sağlık Bilişimi alanında faaliyet göstermek için kurulmuş, Borsa İstanbul’a kote olan bilişim firmasıdır.
Sağlık Bilişimi alanında, Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS), sistem entegrasyonu, danışmanlık ile anahtar teslim proje hizmetleri sunmaktadır. Ana faaliyet konusu sağlık bilişimi olmak üzere alan uzmanlığı ile ilişkili farklı bilişim projelerinde de yer almaktadır.

Sağlık sektöründe bilişim teknolojilerinin kullanılması ve uluslararası standartlarda hizmet veren sağlık kuruluşlarına sahip olunması için yoğun çalışmalar yürüten firmamız, gelişen teknoloji ve sürdürdüğü arge çalışmaları ile sağlık kuruluşlarının dijitalleşme süreçlerinde gerçekleştirdiği yüzlerce proje ile sektör lideri durumundadır.
Geliştirdiğimiz yenilikçi teknolojiler ve dinamik kadromuz ile hastanelerin tıbbi, idari ve finansal tüm iş süreçlerinin dijital bir yapı içerisinde yönetilmesini sağlayarak, sağlık profesyonelleri ve yöneticilerinin etkin bir çalışma ve yönetme ortamına kavuşmasını ve sağlık hizmet kalitesinin yükseltilmesini hedeflemekteyiz.

www.fonetyazilim.com

GANTEK

Gantek 1983 yılında kurulan, bir veri merkezinde, sunucu, depolama birimleri, işletim sistemleri, yedekleme ve felaket kurtarma çözümleri, açık kaynak veri tabanları, konteyner (mikroservis) yapılar, hipervizör yapılar, log yönetimi, izleme, uygulama performans takibi, büyük veri ortamları, anomali tespiti gibi olmaz ise olmazların uçtan uca gerek satış, gerekse destek, danışmanlık hizmetlerini sunan bir entegratör firmadır.

Maliyetleri optimize ederken teknolojiden ve operasyondan ödün vermeden ihtiyaçları en doğru şekilde belirleyerek, uygun çözümlerle mimari tasarımı yapmak, çözümleri hayata geçirmek ve ardından desteğini sağlamak Gantek Teknoloji’nin en önemli değerleridir.

Gantek, Türkiye bilişim sektörünün en uzun soluklu ve köklü kuruluşlarından biri olarak, 10’u aşkın ülkede gerçekleştirdiği faaliyetleriyle , 21 senedir uluslararası bir şirket konumundadır. Şirket, sistem entegrasyonu alanında güçlü kadrosu ve çözüm ortaklarıyla ileri bir uzmanlık düzeyi ve geniş bir deneyim birikimini temsil etmektedir.

Gantek, bilgi ve iletişim teknolojilerinin hayatın farklı alanlarına girdiği seksenli yıllardan bugüne bu teknolojilerin iş süreçlerine entegrasyonuna öncülük etmiş, Türkiye ekonomisinin bilişimle yükselişinde önemli rol oynamıştır.

Gantek, kurumların etkinliğini ve verimliliğini artıran geniş çözüm portföyü ile telekom ve finans başta olmak üzere birçok sektörde Türkiye’nin ve Avrasya Bölgesinin lider kurumlarına hizmet vermektedir.

Merkezi İstanbul’da olan Gantek’in Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan ve Kuzey Kıbrıs’da yerel ofisleri ve çalışanları ile faaliyetleri bulunmaktadır. Gantek’in Ankara’da da lokal ofisi bulunmaktadır.

https://gantek.com

İMPALA

İmpala Yazılım Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Limited Şirketi Tamamı Bilgisayar Tabanlı bölümlerden mezun üç ortak tarafından Ağustos 2023’te Iğdır Üniversitesi Serhat Teknopark bünyesinde kurulan genç ve dinamik bir şirkettir. Firma olarak, teknoloji dünyasında öncü bir rol üstlenmeye ve iş dünyasını dijital çağa taşımaya kararlıyız. Yılların birikimi ve sektördeki deneyimlerimizle, müşterilerimize en son teknoloji trendlerini, yapay zeka, SEO, Linux ve özgür yazılımlar gibi alanlarda kullanarak özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

https://www.impalabt.com

İŞ YAZILIM DONANIM

İŞ YAZILIM DONANIM

İş Yazılım 2009 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektöre katma değerli yazılım çözümleri sunmak amacıyla, müşteri gereksinimlerine anahtar teslim çözümler üretmektedir.
Ağırlıklı olarak yabancı ülkeler tarafından üretilen ve ülkemizde pazara hakim olan ürünlere yerli ve milli alternatif çözümler üreterek, ülke bilgi ve kaynaklarının verimli ve güvenli bir şekilde işletilmesini sağlamaktadır.
İş Yazılım tescilli 5 markası ile 8 farklı ürünü 250’den fazla kamu kurum ve kuruluşu ile özel sektöre 250.000’den fazla kullanıcıya hizmet vermektedir.

isyazilim.com.tr

 

JAVATAR YAZILIM

Firmamız, PARDUS işletim sisteminin yaygınlaştırılması kapsamında TÜBİTAK ULAKBİM ve farklı  kurumlar ile bir çok  proje tamamlamıştır. PARDUS’un ülkemizde yaygınlaştırılması için analiz, eğitim ve bizzat göç operasyonu hizmeti vermektedir. Bu konuda ilgili sertifikalara sahip deneyimli ekibi ile kamu ve özel kuruluşlarda göç projeleri yürütmektedir. Bursa İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı 25+ hastanede 2800+ istemcide PARDUS’un yaygınlaştırılması, bilgi işlem  personellerine ve son kullanıcılara PARDUS ve Libre Office eğitimi verilmesi ve istemcilerin Merkezi Yönetim Sistemi’ne dahil edilmesi işlerinin yürütüldüğü göç projesini TÜBİTAK ULAKBİM ile birlikte 2017 yılından beri sürdürmekteyiz. Firmamız bugün, Bursa İl Sağlık Müdürlüğü haricinde Orman Genel Müdürlüğü’nde, farklı il sağlık müdürlüklerinde ve pek çok belediyede PARDUS eğitim ve analiz çalışmaları tamamlamıştır.

http://javatar.com.tr/

KUVARSSOFT TEKNOLOJİ

Kuvarssoft, dijital dönüşüm alanında yazılımdan sistem entegrasyonuna kadar çalışmaları bulunan bir Teknopark firmasıdır. Verdiği hizmetler arasında Web ve mobil tabanlı yazılım geliştirme, sanallaştırma, veri depolama, siber güvenlik, bulut bilişim ve linux temelli uygulama altyapılarının kurulması vardır.

Pardus dönüşümü, Vmware ve Proxmox sanallaştırma altyapılarının kurulması, Vmware veya diğer sanallaştırma sistemlerinden Proxmox sanallaştırma sistemine göç, açık kaynak kodlu güvenlik duvarlarının kurulması, No Code platform yazılım geliştirme ortamları ile web tabanlı yazılım geliştrme öncelikli çalışma alanları arasındadır. Bununla birlikte şirket merkezimizde bilişim teknolojileri ile ilgili eğitimler verebilmek için Kuvars Akademi programını uygulamaktadır.

Kuvarssoft Türkiye’nin ilk yerli sanallaştırma yedekleme yazılımını prototip olarak geliştirmiş ve bu yazılım kapsamında Vmware ve Proxmox sanallaştırma sistemlerinden aldığı sanal makine yedeklerini bu iki sistem üzerinden sistem bağımsız olarak çalıştırmıştır. Geliştirdiği bu yazılıma Kuvars SYS adını vermiştir. Kuvarssoft yeni nesil personel takip yazılımı, İş Hesap Ön Muhasebe ve dijital dönüşüm, masahesap gibi yazılımları da geliştirmiştir.

Başta kamu kurumları olmak üzere özel sektörümüzün de Pardus dönüşümünde ve bu dönüşüm ile ilgili eğitim süreçlerinde öncülük ederek kurumlarımızın bilişim maliyetlerinden tasarruf etmelerini ve ülkemizin yerli çözümler üzerine yaptığı hamleleri desteklemeyi hedeflemektedir.

kuvarssoft.com

MECHSOFT BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Müşterilerine en iyi dijital çözümleri sunmak üzere 2008 yılında Ankara’da kurulan MechSoft, Türkiye’nin ve Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen IT firmalarından birisi olarak gösterilme olup, Ankara ve İstanbul ofisleri ile tüm uluslararası teknoloji trendlerini takip eden, çok kısa zamanda büyük başarılar yakalayan ve önemli referanslar elde eden yenilikçi bir teknoloji firmasıdır.

http://www.mechsoft.com.tr

NANODEMS

Nanodems, dünya genelinde lider bir güvenlik çözüm sağlayıcısı olarak öne çıkmaktadır. Şirketimiz, Fiziksel Güvenlik Bilgi Yönetimi (PSIM) yazılımı olan NDIS ile şehir merkezleri, bankalar, büyük kurumsal güvenlik uygulamaları, enerji santralleri, petrol rafinerileri gibi kritik altyapıları koruma amacıyla etkin bir şekilde kullanılmaktadır. NDIS, yüksek ölçeklenebilirliği ve özelleştirilebilir yapısı ile müşterilere entegre güvenlik yönetimi sunmaktadır. Nanodems’in küresel bir lider olarak tanınmasının arkasındaki güç, NDIS’in 5 kıtaya yayılan ihracatı ve uluslararası pazarlardaki etkin varlığıdır. Şirket olarak, güvenliği yeniden tanımlama vizyonuyla hareket ediyor ve müşterilerimize dünya genelinde daha bağlantılı ve daha güvenli bir gelecek sunma çabası içindeyiz.

PARDUS işletim sistemi ile kurulan iş ortaklığı, Nanodems’in açık kaynak ve güvenilirlik ilkelerine olan bağlılığını pekiştirmektedir. Bu iş birliği ile Nanodems, PARDUS ekosistemi içinde sağlam, güvenli ve ölçeklenebilir çözümler sunarak Türkiye’nin yerli teknoloji alanındaki gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Nanodems ve PARDUS iş birliği, güvenlik teknolojilerindeki yenilikleri ve sürdürülebilir çözümleri bir araya getirerek, müşterilere daha da gelişmiş güvenlik deneyimleri sunma amacını taşımaktadır.

www.nanodems.com

NARSAL TEKNOLOJİ

Şirketimiz 12 Ocak 2023 tarihinde Ankara’da kurulmuştur. “Teknoloji, Bilgisayar, Teknik Hizmet, Danışmanlık ve Eğitim” alanlarında faaliyet göstermektedir. Sektörel “Araştırma Geliştirme (AR-GE) Çözümleri ,  Ürün Geliştirme ( ÜR-GE ) Hizmetleri, Sistem Destek Atik Hizmet ve Yıldız Çözüm, Merkezi Etkileşimli Uzman Sistemler,  Kurumsal Hafıza Portal Çözümleri ve Bütünleşik Sistem Çözümleri” konularında eğitim, danışmanlık, yönetim çözümleri sunmaktadır.

NARSAL akademi teknik eğitim programlarıyla, nitelikli insan gücü yetiştirerek, ülkemize ve müşterilerine katma değer üretmektedir.

Fikirleri ve farklılıkları ortak amaçta birleştiren, amaç için gereken nitelikli insan kaynağını oluşturan NARSAL sistemi ile geleceğe yatırım yapmaktadır.

Ülkemiz doğal kaynakları ile bütünleşik teknoloji ürünleri için, bilinçli birey ve farkındalık ile topluma “Sosyal Sorumluluk” hizmetleri sunmaktadır.

Kaynak, zaman ve maliyet “Kısıtlar Yönetimi” ile, kalite ve memnuniyet “Başarı Ölçütleri” motivasyonu odağında, sürekli değişen, gelişen ve yenilik yönetimine yatırım yapmaktadır.

 https://www.narsalteknoloji.com.tr

OCCONS I.T. DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

OCCONS Danışmanlık Hizmetleri, iş hayatına Oldes M. ÇÖKDÜ liderliğinde, 1995’de Melbourne’de (Avusturalya) başlamış ve bu sürede hepsi kurumsal seviyedeki Müşterilerinin projelerinin gerçekleşmesinde aktif rol oynamak fırsatını ve onurunu taşımıştır. Bu projelerin bazılarında Oldes Çökdü $11milyon (AU) dolara varan ARGE bütçesi yönetmiştir.

2003 yılından itibaren Türkiye’deki oluşumuna devam eden OCCONS olarak, özel sektör, Birleşmiş Milletler Kalkınma Ajansı (UNDP) ve Avrupa Birliği (EU) projelerinde rol almış ve bu görevlerini başarı ile tamamlamıştır.

Biriktirdiği uluslararası deneyimleriyle OCCONS, gereken teknik kadroyu proje bazında oluşturmakta ve gerekli çalışmaları yerine getirmektedir. Ayrıca çeşitli alanlarda kazandığı deneyimi yaklaşık 300 modülden oluşan kendi kurumsal yazılımları ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Tamamen açık kaynaklı teknolojileri kullanarak oluşturduğu ve kendi BIS altyapısı olan WebKOBIS’i gerektiğinde müşteri ihtiyacına göre uyarlamakta; bazı durumlarda aynı altyapıyı kullanan ücretsiz-yazılım modüllerinin geliştirilmesi çalışmaları yapabilmektedir.

Çalışmalarında yeni iş, fikir ve fırsatları araştırıp, geliştirmeye yönelmiş olan OCCONS, diğer danışmanlık firmalarından farklıdır.

Uyguladığımız yöntem, potansiyel ya da var olan müşterilerimizin “bir proje” başlatmasını beklemek yerine, OCCONS olarak biz dışarıdan gözlemleyerek tespit ettiğimiz eksiklikleri ve sorunları projelendirip çözüm öneriyle birlikte firmaların kullanımına sunmaktayız.  Diğer bir deyişle sorunların önceden tespit edilmesiyle birlikte analizi ve çözüm üretme aşamalarını firmalarla çalışmaya başlamadan oluşturmuş ve şekillendirmiş oluyoruz.

Yönetim Danışmanlığı, Kurumsal Yönetim Sistemleri, Bilgi İşlem Sistemleri, Toplam Kalite Yönetimi, Proje Yönetimi, Eğitim Danışmanlığı ve Operasyonel Destek alanındaki tecrübelerimizi birleştirerek oluşturduğumuz yazılım çözümlerimiz geniş tabanlı…

 • İşletme Bilgi Sistemleri (BIS),
 • İşletme Zekâsı (BI),
 • Kurumsal Kaynak Planlama (ERP),
 • Kalite Yönetimi Sistemleri (QMS),
 • Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM),
 • Entegre Portfolyo, İş Planları, Proje Yönetimi, Bütçe ve Harcamalar Yönetimi (PBPBE),
 • İnsan Kaynakları (HR),
 • Kurumsal Eğitim (CT)
 • Finans ve Muhasebe (FA)
 • Hastane Kalitesi (HQ)

… çözümlerimizi “müşterimize özel” olarak sunmaktayız.

Kurulduğumuz günden itibaren, bu dinamik servis anlayışımızı koruyarak, projelerimizde kendimizi aşmayı ve gelişen teknolojileri izleyerek çözüm geliştirmeyi ve müşterilerimizin verimliliklerini ve üretkenliklerini arttırmayı bir prensip olarak kabul ettik ve bu kuralı hala korumaktayız.

www.occons.com https://www.yerlimillierp.com/ https://pmimine.com/

OFİS BULUTTA

OFİS BULUTTA

OfisBulutta (OB) 2012 yılından beri faaliyettedir. Müşterilerine açık kaynak ve özgür yazılım çözümleri sunmaktadır.
Redhat,Pardus iş ortaklığı bulunan firmamızın ana faaliyet alanı özgür yazılımlar , veri merkezi ve bulut çözümleridir.

Çözümlerimiz:

  • İş birliği çözümleri Mail,Drive,Office (Zimbra,NextCloud,OnlyOffice vb.)
  • SmtpGateway, Etrn,Atrn çözümleri
  • Ceph,Apache CloudStack ile bulut çözümleri
  • DevOps servisleri (CI/CD ve container çözümleri)
  • Yüksek hit alan web siteleri için WAF , CDN çözümleri
  • Voip/Sip (IVR,Cdr,CallCenter,Crm) çözümleri
  • Network çözümleri RouterOS (mikrotik router,switch,ap vb.)
  • Tier3 (TR) veri merkezi servisleri ve çözümleri

www.ofisbulutta.com

ÖYADSAVTEK

Ülkemizde, özgür yazılım dönüşümü hedefi kapsamında kurulan ilk firma olan ÖYADSAVTEK-Özgür Yazılım Dönüşümü ve Savunma Teknolojilerinin amacı, özgür yazılım çözümlerinin, kamu ve özel sektörde lisanlı yazılımlar yerine kullanılmasını sağlamaya yönelik eğitim, teknik destek ve geliştirmeye dayanan iş modelini oluşturmaktır.

Bu amaç doğrultusunda; “Özgür Yazılım Kullanıcıları Derneği” ile öncelikle başta eğitim ve diğer özgür yazılım projelerinde aktif iş birliğimiz bulunmaktadır.

İşbirliğimiz kapsamında; Özgür Yazılım dönüşümlerinde aktif kullanılacak insan gücünü sağlamaya yönelik eğitim altyapısını oluşturmuş ve Eylül 2022 tarihi itibari ile eğitimlere başlanacaktır.

https://oyadsavtek.com

 

ÖZGÜR ENTEGRASYON

2014 yılından bu yana özellikle Kamu Bilişim sektöründe faaliyetine devam eden şirketimiz; eski sistemlerin modernizasyonu, yapay zekâ uygulamaları, büyük veri, açık kaynak Linux tabanlı sanallaştırma (KVM), açık kaynak veri tabanı PostgreSQL, Linux sistemler alanlarında geliştirdiğimiz ürünlerle projeler gerçekleştirmektedir.

http://ozgurentegrasyon.com/

PROFELIS

PROFELIS

2007 yılında kurulan şirketimiz, açık kaynak kodlu yazılımlarla maliyet etkin kurumsal çözümler sunmaktadır. Deneyimli ve yetkin ekibimizle açık kaynak kodlu yazılım entegrasyonu, işletim sistemleri göçü ile veritabanı göçü konularında danışmanlık ve eğitimler vermekteyiz.

Türkiye’de Linux ve Özgür Yazılım ile ilgili ISO kalite belgesi alan ilk firma olan Profelis; ISO 9001:2015 kalite standardı belgesine, ISO/IEC 27001:2013 bilgi güvenliği yönetimi belgesine, 10002:2018 müşteri memnuniyeti belgesine, SPICE 15504 sertifikasına ve Kimlik ve Erişim Yönetimi ürün grubuna giren ilk ürün olan SambaBox ürünü ile TRtest Ürün Uygunluk sertifikasına sahiptir. Detaylı bilgi için www.profelis.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

www.profelis.com.tr

PROMEK YAZILIM

PROMEK YAZILIM

1995 yılında faaliyete başlayın firmamız, 1998 yılından bu yana gömülü sistemlerden uygulama sunucularına kadar bir çok alanda müşterilerine Linux’un gücünü yaşatacak çözümler sunmaktadır.2004 yılında SinCap Linux Yönetim Paneli, 2009 yılında iş ortağı olduğu Rekare Bilgi Teknolojileri Firması ile piyasaya sunduğu logix firewall ile Linux tabanlı yazılım ürünleri geliştirmeye hız vermiştir. Linux tabanlı çözümlerin yaygınlaştırılması için sosyal sorumluluk projeleri de üstlenen firmamız, Tüm Bilişimciler Yazılımcılar Derneği (Tübiya) kurucularındandır.

1998 yılından beri linux tabanlı çözümler üretiyoruz.

promek.net

SARTEK BİLİŞİM

Bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan ürünlerin temini ve teknik servis hizmetlerini markadan bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamayı amaçlayan firmamız bu doğrultuda tüm açık kaynak kodlu sistemleri aktif olarak kullanmaktadır.

Sanallaştırma, ofis uygulamaları, backup sistemleri gibi bir çok alanda açık kaynak kodlu sistemleri tercih etmemizdeki neden Pardus İşletim Sistemlerine göçü kolaylaştırmak ve mümkünse temelli açık kaynak kodlu sistemlerde çalışmayı sürdürmektir.

http://www.sartek.com.tr

SOLIXTION TECHNOLOGY

SOLIXTION TECHNOLOGY

Solixtion Technology ilkeli dürüst yenilikçi müşterinin ne dediğini tam olarak anlayabilen anlamaya özen gösteren farklı sektörlerin yüzlerce sürecinde yer almış ve onları iyi bilen uzmanlar tarafından kurulmuştur.
Sağlık, yüksek teknoloji, elektronik, gıda, finans ve üretim gibi bir çok dalda tamamladığımız projelerden kazandığımız tecrübeyle ihtiyaçları derinlemesine bilen uzmanlarımız müşterilerin ne istediğini kolaylıkla anlayıp cevap verebilirler. Henüz yeni bir firma olmamıza rağmen güçlü referanslarımızla siz müşterilerimizin güvenini kazanmayı arzulamaktayız.

solixtion.com

TEST TEKNOLOJİ EKİPMANLARI

TEST TEKNOLOJİ EKİPMANLARI

1994 yılında kurulan firmamız kurumların telekomünikasyon ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile ürün sağlayıcılığı ve servis hizmeti yerine getirmektedir.

14 kez 500 Büyük Bilişim şirketi içerisinde yer alan firmamız , Pardus işletim sistemi ile çalışan yerli yazılım Saphira Enterprise IP PBX ve Çağrı merkezi Platformu ile kurumların ses kayıt , telekonferans , IP PBX , Çağrı Merkezi , Video Konferans ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

www.testteknoloji.com.tr

*Tanıtım bilgileri firmalar tarafından hazırlanmıştır.

Paylaş: