TÜBİTAK ULAKBİM

Mustafa Kemal Mahallesi
2151. Cadde No: 154
06510 Çankaya/ANKARA

http://www.ulakbim.gov.tr

 

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

Pardus ve Açık Kaynak Teknolojiler dönüşümünde sizlere iş ortaklarımız ile beraber hizmet veriyoruz.

Şu anda temel seviyede olan iş ortaklarımız kriterlerimize uygunluk sağladıkça Bronz, Gümüş ve Altın seviyelerde değerlendirilecektir.

İş Ortaklığı kriterlerimize ve başvuru şartlarına buradan ulaşabilirsiniz.

İş Ortaklarımız

*Tanıtım bilgileri firmalar tarafından hazırlanmıştır.

AÇIK KAYNAK YAZILIM GELİŞTİRME ARGE VE DANIŞMANLIK

AÇIK KAYNAK YAZILIM GELİŞTİRME ARGE VE DANIŞMANLIK

Açıkkaynak Yazılım, dijital dönüşüm projeleriniz ve diğer kurumsal gereksinimleriniz için özgür ve açık kaynak kodlu çözümlerle yanınızda.

Özgür ve Açık Kaynak Kodlu yazılımlar üzerine geliştirme, iyileştirme, destek ve eğitim faaliyetleri yürüterek, yerli yazılım ekosisteminin uluslararası açık kaynak ekosistemiyle entegre olmasına katkıda bulunuyoruz.

Kapalı kaynak kodlu sistemleri, var olan açık kaynak kodlu sistemleri uyumlaştırma ve yeni sistemler geliştirme yoluyla özgürleştirerek yurdumuzun dışa bağımlılığını azaltmaya katkıda bulunuyor ve bu süreçte kurum kuruluş ve şirketlere çözümler sunarak iş modelimizin sürdürebilirliğini sağlıyoruz.

BEYAZNET

BEYAZNET

1997 yılında kurulan firmamız bilişim güvenliği, network, web çözümleri, veri merkezi altyapısı ve bilişim danışmanlığı alanlarında hizmet vermekte, ARGE biriminde açık kaynak kodlu yazılımlar kullanarak yazılım, otomasyon projeleri ve Linux-Pardus Göç çalışmaları yapmaktadır. TÜBİTAK destekli projelerle yerli bilişim çözümleri geliştirmiş ve yeni projelerle çalışmalarına devam etmektedir.

www.beyaz.net

BGS İNTERAKTİF BİREYSEL GELİŞİM SİSTEMLERİK

BGS İNTERAKTİF BİREYSEL GELİŞİM SİSTEMLERİ

2014 yılında kurulmuş olan BGS İnteraktif Bireysel Gelişim Sist. A.Ş., uzman kadrosu ve kendi geliştirdiği ileri teknoloji çözümlerle hizmet sunan bir bilişim firmasıdır.Windows, Mac ve Linux Tabanlı Masaüstü Yazılımlar, Bulut tabanlı Eğitim ve Finans Yönetim Yazılımları, Android & IOS Tabanlı Mobil Uygulamalar geliştirmekte ve Kiosk, Kürsü ve Video Wall Donanımları üretmektedir.

www.bgs.io

BİLGİ-TEK

BİLGİ-TEK

Bilgi-Tek firmamız kurulduğu 2001 yılından günümüze faaliyet konusu olan bilgi sistemleri çözümlerini uluslararası standartlarda müşterilerine sunma gayretini ilk günkü heyecanıyla sürdürmektedir. Firmamız bünyesinde konusunda uzman mühendisler projelerimizde çözümler sunmaktadırlar.

Başlıca faaliyet alanlarımız:

  • Ağ ve Ağ Performansı İzleme-Yönetme
  • Açık Kaynak Kodlu İşletim Sistemi Göçü ve Sistem Yönetimi Eğitimleri
  • Kurumsal Ağ Kimlik Doğrulaması
  • Fido2 U2F
  • SmartCard
  • Kimlik Çözümleri
  • Kablosuz Haberleşme Çözümleri PtP&PtMP Sistemleri

www.bilgi-tek.com.tr

BİLİSHİM SİBER GÜVENLİK VE YAPAY ZEKA

BİLİSHİM SİBER GÜVENLİK VE YAPAY ZEKA

TSE-A Sızma Testi firması olan şirketimiz, güvenlik ölçme ve değerlendirme hizmetlerinin yanında siber güvenliğin her katmanına hitap eden eğitimler vermektedir. Linux yönetimi, Linux güvenliği ve sıkılaştırması ile log yönetimi ve siber olay müdahale konularında da aktif danışmanlık hizmetlerimiz devam etmektedir.

Bir yandan da bir AR-GE misyonu olan firmamız, kendi pentestlerini bizzat kendi geliştirdiği Nettarsier zafiyet tarama aracıyla ifa etmektedir. Ayrıca mobil güvenlik alanında işletim sistemi düzeyinde sıkılaştırma ve zararlı uygulama tespiti konularında çözümlerimiz bulunmaktadır.

BUHARİ DİJİTAL

BUHARİ DİJİTAL

Buhari Dijital olarak, TÜBİTAK ile gerçekleştirdiğimiz çözüm ortaklığı kapsamında; Pardus işletim sistemi üzerinde destek veriyor, yeni nesil dijital altyapı sağlıyor ve servisler geliştiriyoruz.

Pardus ekosistemini bulut ortamına taşıyor; Siber Güvenlik – (Ahtapot), Lider Ahenk, Ofis Yazılımları, Pardus Dönüşüm Eğitim Hizmetleri konularında yaptığımız çalışmalarla bütünleşik bir Pardus altyapısı sunarak hem maliyetten hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Kurum ve kuruluşların Pardus dönüşüm çalışmalarını gerçekleştirmekle kalmıyor aynı zamanda sektördeki lider firmalar ile çözüm ortaklığı yapıyoruz. Telekomünikasyon, İnternet ve Bulut Tabanlı Dijital Servisler konularında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla hizmet verdiğimiz işletmelerin her zamankinden daha verimli olmasını sağlıyoruz.

www.buharidijital.com.tr

DESTEK BİLGİSAYAR

DESTEK BİLGİSAYAR

1996 yılından itibaren bilişim ve iletişim teknolojileri konusunda, danışmanlık, tasarım, satış ve satış sonrası hizmetler sunan, müşterilerine iş süreçlerinde katma değer sağlayan bir teknoloji firmasıyız.

Bilişim 500 araştırma raporlarına göre Türkiye’nin en büyük 10 sistem entegratörleri arasında, 400‘e yakın çalışanı ile firmamız, ülke genelinde yaygın saha gücüne sahiptir. Alanında dünyanın en iyi üreticileri ile uzun süreli ve güvene dayalı iş ortaklıkları yapıyoruz. Ankara ve İstanbul ofislerimiz deki uzman danışmanlarımız ile ihtiyaca yönelik çözümleri üretiyoruz. 15 bölge ofisi ve geniş servis ağımız ile kurumsal ve bireysel kullanıcılarımıza hizmet veriyoruz. 20 yıla aşkın tecrübemiz ile Türkiye’nin öncü kurumlarına yenilikçi çözüm ve hizmetler sunmaktayız. 10 yıldır ortalama %21 büyüyerek, bilişim sektör büyümesinin üzerinde bir büyüme sağlamıştır. Sektörünün ihtiyaçlarına göre, ISO 20000 standartları ile hizmetlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Garanti hizmetleri dışında toplam 600m2 teknik servis alanında onarım gerçekleştirebiliyoruz.

www.destek.as

DEVELOPTİCA

DEVELOPTİCA

Sahip olduğumuz geniş deneyim gücü ile yenilikçi yazılım teknolojileri konusunda hizmet vermekteyiz. Amacımız kurumların ve şirketlerin dijital dönüşüm süreçlerini kolaylaştıracak, iş verimliliklerini artıracak ve sektörel rekabette avantaj sağlayacak, çözüm odaklı yazılım projeleri geliştirmektir.

www.developtica.com

EMSAL BİLİŞİM

EMSAL BİLİŞİM

Firmamız günümüzün sürekli gelişen ve yenilenen bilişim dünyasında, kurumların teknolojiyi en etkin ve doğru biçimde kullanabilmelerine yardımcı olmak amacıyla 1 Şubat 2009’da kurulmuştur.

Tamamı konusunda uzman kadromuzla, kurumlar için doğru çözümü üretmekteyiz. Bunun için kendimizi eğitim ve sertifikasyonlarla sürekli güncel tutuyoruz. Günümüz şartlarında her kurumun en büyük ihtiyacı olan, kaliteli, hızlı ve sürekli hizmeti sunuyoruz.

Satış odaklı bir firma olmaktan çok teknik yeterliliğinin yüksekliğini ön plana çıkaran bir firma olmayı hedeflemekte ve portföyündeki ürünlerde uzmanlaşmayı ve kaliteli teknik destek sağlamayı amaçlamaktayız.

www.emsal.com.tr

EVREKA BİLİŞİM

EVREKA BİLİŞİM

2003 yılında kurulmuş olan Evreka Teknoloji olarak uzman kadrosu, kendi geliştirdiği ürünler ve çözümler ile kurumsal ve bireysel alanda ileri teknoloji çözümleri sunmaktayız.

Evreka Teknoloji olarak, e-mail marketing, Saha Otomasyonu, Kamu, Uzaktan Eğitim, Mobil Uygulamalar alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

www.evreka.com.tr

FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

1997 yılında Sağlık Bilişimi alanında faaliyet göstermek için kurulmuş, Borsa İstanbul’a kote olan bilişim firmasıdır.
Sağlık Bilişimi alanında, Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS), sistem entegrasyonu, danışmanlık ile anahtar teslim proje hizmetleri sunmaktadır. Ana faaliyet konusu sağlık bilişimi olmak üzere alan uzmanlığı ile ilişkili farklı bilişim projelerinde de yer almaktadır.

Sağlık sektöründe bilişim teknolojilerinin kullanılması ve uluslararası standartlarda hizmet veren sağlık kuruluşlarına sahip olunması için yoğun çalışmalar yürüten firmamız, gelişen teknoloji ve sürdürdüğü arge çalışmaları ile sağlık kuruluşlarının dijitalleşme süreçlerinde gerçekleştirdiği yüzlerce proje ile sektör lideri durumundadır.
Geliştirdiğimiz yenilikçi teknolojiler ve dinamik kadromuz ile hastanelerin tıbbi, idari ve finansal tüm iş süreçlerinin dijital bir yapı içerisinde yönetilmesini sağlayarak, sağlık profesyonelleri ve yöneticilerinin etkin bir çalışma ve yönetme ortamına kavuşmasını ve sağlık hizmet kalitesinin yükseltilmesini hedeflemekteyiz.

www.fonetyazilim.com

GLOBAL NET BİLİŞİM

GLOBAL NET BİLİŞİM

Firmamız kurum ve kuruluşlara yerli ve milli yazılımlar sayesinde siber güvenlik hizmetleri, dijital dönüşüm hizmetleri, dijital eğitim hizmetleri ve ihtiyaçları dahilinde siber güvenlik donanımları sağlamaktadır. Bunun dışında e-ticaret uygulamaları ve yazılımları, web sunucu hizmetleri de sunmaktadır.

HOTELCHK GROUP

HOTELCHK GROUP

13 Mart 2013’te Turizm, Enerji ve Tekstil sektöründe yatırımları olan bir Holding iştiraki ile kurulan firmamız bir yatırım şirketidir. Turizm dünyası için inovasyon çözümleri ve ürünleri üretmek amacı ile kurulan firmamız kurulduğu günden beri Turizm İşletmelerinde gelişime ve özellikle misafir-otel ilişkisi çerçevesinde etkileşimi maksimum düzeye çıkartacak dijital çözümler üretmekte ve Ar-Ge yapmaktadır.

2016 yılı itibari ile yatırım şirketinde çıkan tüzel kişiliğimiz artık kendi ayakları üzerinde duran, toplamda 3 uluslararası markası ile bir çatı şirket haline gelmiş olup grubun içerisinde Mimari ofisten, yatırım teşvik danışmanlığına, marka yönetiminden, Bilgi Sistemleri Entegratörlüğüne kadar bir turizm ve hizmet sektöründe yatırımın ihtiyaç duyduğu/duyacağı neredeyse tüm hizmet kollarında iş yapar hale gelmiş durumdadır. Gerek 1’nci eksendeki yönetim ve icra kurulu gerek 2’nci eksende yer alan tüzel kişilik partnerleri ile ortak dili konuşan, yatırımcıyı yormadan doğruyu masada ortak lisanla çalışan ve daha sonra tüm verileri arındırılmış özet hali ile yatırımcı ile paylaşan şirketimiz TURİZM, AVM, HASTANE, YİYECEK&İÇECEK SEKTÖRÜ ve RESIDENCE konularında Türkiye’de benzeri henüz olmayan bir model ile toplam 8 tüzel kişilik ve 56 kişilik bir ekip ile hizmet üretmektedir.

www.hotelchk.com

INNO MOBILE

INNO MOBIL

Firmamız 1995 yılından bugüne Bilişim Sektöründe faaliyet göstermektedir. 2003 yılında yazılıma ağırlık vererek mobil ve internet tabanlı yazılımlar geliştirmeye başlamıştır. BTK’dan almış olduğumuz STH lisansımız ile yazılımın yanı sıra İletişim sektöründe de faaaliyet göstermektedir. Yazılımda Açık Kaynak Kodu benimseyen firmamız 2016 yılından beridir Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Python ve Php ile yazılım projeleri geliştirmektedir.

www.innomobil.com.tr

İSTELSAN

İSTELSAN

Bilişim sektöründe 1986 yılından bugüne küçük, orta ve büyük işletmelere hizmet veren İSTELSAN profesyonel ekibi vasıtasıyla Bilişim ve Telekomünikasyon alanlarındaki hizmetler ile her sektörden kurum ve kuruluşlara yaratıcı ve katma değeri yüksek bilişim teknolojileri çözümleri ile desteğini sunmaktadır.

www.istelsan.com.tr

İŞ YAZILIM DONANIM

İŞ YAZILIM DONANIM

İş Yazılım 2009 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektöre katma değerli yazılım çözümleri sunmak amacıyla, müşteri gereksinimlerine anahtar teslim çözümler üretmektedir.
Ağırlıklı olarak yabancı ülkeler tarafından üretilen ve ülkemizde pazara hakim olan ürünlere yerli ve milli alternatif çözümler üreterek, ülke bilgi ve kaynaklarının verimli ve güvenli bir şekilde işletilmesini sağlamaktadır.
İş Yazılım tescilli 5 markası ile 8 farklı ürünü 250’den fazla kamu kurum ve kuruluşu ile özel sektöre 250.000’den fazla kullanıcıya hizmet vermektedir.

isyazilim.com.tr

ITENTER INFORMATION TECHNOLOGY

ITENTER INFORMATION TECHNOLOGY

ITENTER olarak hizmetleriz; İnternet, Web tasarımı ve geliştirme, Hosting, Alan adı geliştirme, işletmeler için özel yazılım geliştirme ve çevrimiçi ve çevrimdışı multimedya hizmetlerini içerir.

www.itenter.gr

İZMİRCOMP

İZMİRCOMP

İzmirComp Bilgisayar A.Ş., Çeyrek asırlık deneyimli ve konusunda uzmanlaşmış sertifikalı personelleri ile Bilgi Teknolojileri Alanında, anahtar teslimi projelere başarı ile imza atmış uzman bir kuruluştur. Merkezi İzmir’de olan kuruluşumuzun ayrıca İstanbul’da da temsilciliği bulunmaktadır. İzmir, İstanbul, Ege ve Akdeniz Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Sahip olduğu bilgi ve tecrübelerini siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını yaşayarak projelerini hazırlar. Projelerini, müşteri isteklerini göz önünde bulundurarak ve dünyanın en gelişmiş teknolojilerini kullanarak oluşturmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren Kalite ve Müşteri Memnuniyetine verdiği önem, Zoru Başarma Azmi ile Bilgi Teknolojileri Alanında önemli bir yer edinerek büyük bir gelişme sağlamıştır. Ürettiği projelerde; uygun fiyat, kaliteli hizmet, satış öncesi ve sonrası kaliteli destek, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.

www.izmircomp.com.tr

KALENET BİLGİSAYAR VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ

KALENET BİLGİSAYAR VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ

Firmamız 2001 yılından Bilişim sektörüne Teknik Servis Hizmetleri ile başlayıp 2004 yılından itibaren Açık Kaynak Yazılım ve Sistemler üzerinde faaliyet göstermektedir. Firmamız aynı zamanda Linux konusunda faaliyet gösteren Tüm Bilişimciler ve Yazılımcılar Derneği Kurucu üyesidir.

KASPERSKY

KASPERSKY

Kaspersky, 1997 yılında kurulmuş olan, dünya çapında bir siber güvenlik şirketidir. Kaspersky, işletmeleri, devletleri ve tüketicileri korumak için güvenlik çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır. Dünya çapında 400 milyondan fazla kullanıcı ve 250 binden fazla kurumsal müşteri Kaspersky teknolojileri tarafından korunmaktadır.

www.kaspersky.com.tr

KERNELION

KERNELION

Her ölçekteki müşteriye özel sektör, kamu ve sosyal hizmet kuruluşları olmak üzere geniş bir danışmanlık hizmet yelpazesi sunan uzman ve dinamik bir ekibiz.

Sektörün gelişen ve değişen yapısı gereği ihtiyaçlara göre yenilikçi çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutuyor ve en iyi sonucu sunmayı taahhüt ediyoruz. Alanında teknik bilgi ve deneyimini tamamlamış ekibimiz ile strateji, analiz ve dönüşüm süreçlerini yönetiyor ve kurumunuzu sonuca ulaştırıyoruz.

Açık kaynak kod ekosisteminden faydalanarak sunduğumuz entegre sistemler ile müşterilerimizin iş süreçlerinde düşük maliyetli, kaliteli, şeffaf, güvenilir ve sürdürülebilir çözümler üretip bilişim ve iletişim teknolojilerini müşterilerimizin isteği doğrultusunda mobil, yazılım, sistem ve güvenlik çözümleri ile güvenilir bir iş ortağı oluyoruz.

kernelion.com

KLN YAZILIM VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ

KLN YAZILIM VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ

Şirketimiz Genel Olarak Açık Kaynak Kodlu Ticari Yazılımlar Geliştrimektedir. Aynı Zamanda; Linux, Ağırlıklı Debian Sunucular Kurmaktadır.

Açık Kaynak Kodlu;Bulut ERP, Endüstri 4.0, Iot, Mobil uygulamalar, E-Fönüşüm (E-fatura, EArşiv, Eİrsaliye.. vs.) Yazılımları Geliştiriyoruz.

Alanında Uzman Olduğumuz Diller;Java, Java Spring, Python, .Net Core, QT Designer. Front End Languages: VueJS, ES6, NodeJS, React

Open Source Ürünler Konusunda Aşağıdaki Uygulamlarda Uzmanlığımız Vardır;

Sunucular (Uzmanlık): Debian Sunucu, Nginx, Apache, RabbitMQ, PostfixSenmail, Docker, Bind, PostgreSQL, Openedge Progress, SSH Server, Dhcpd, Openldap, Iptables, Squid, Dansguardian

Client (Uzmanlık): Temel Linux Komutları, Linux Dosya Yapısı, Linux Aygıt Yapısı, Linux Disk Yapısı, Gnome Desktop, KDE Desktop, Kfce Desktop, Disk Parititon Management, Cups ile Yazıcı Yapılandırma, LibreOffice, FileManager Dosya Yönetimi, Device Driver, Os Update, Upgrade, Samba Dosya Paylaşımı, Mount İşlemleri, Kernel Çekirdek Yapısı, Dosya Yetkilendirmeleri, Kullanıcı Profilleri, Görev Zamanlama, Ağ Yapılandırma

klnsoft.com.tr

KUVARSSOFT TEKNOLOJİ

KUVARSSOFT TEKNOLOJİ

Kuvarssoft, müşterilerine bilişim teknolojileri alanında kurumsal yazılım geliştirmeden, sistem entegrasyonuna ve özellikle Proxmox VE ile sanallaştırma altyapıları kurulmasına, kurumsal web sitesi tasarımından tasarlanan web sitelerini kurumların iç yapıları ve iş süreçleri ile uyumlu hale getirmeye ve pardus dönüşümüne kadar uzanan uçtan uca çözümler sunmaktadır. Bununla birlikte şirket merkezimizde bilişim teknolojileri ile ilgili eğitimler verebilmek için Kuvars Akademi projesini başlatmıştır.

Kuvarssoft geliştirdiği çözümlerde yerli yazılım ürünlerine ve açık kaynak kodlu ürünlere yer vermekle birlikte, kendi geliştirdiği çözümlere de yer verebilmektedir. Bu konuda Kosgeb destekli bir Ar-Ge projesi üzerinde çalışmaktadır.

Başta kamu kurumları olmak üzere özel sektörümüzün de Pardus dönüşümünde ve bu dönüşüm ile ilgili eğitim süreçlerinde öncülük ederek kurumlarımızın bilişim maliyetlerinden tasarruf etmelerini ve ülkemizin yerli çözümler üzerine yaptığı hamleleri desteklemeyi hedeflemektedir.

kuvarssoft.com

LUDIGIFY

LUDIGIFY

Dünya üzerinde güçlü ekonomiye sahip olmak ve teknolojide dışa bağımlı olmamak için Açık Kaynak Teknoloji kullanımının yaygınlaştığı görülmektedir.Ludigify olarak kurumların açık kaynak teknolojilere dönüşüm projelerinde uçtan uca çözümler sunmaktayız.

Çalışmaya başlarken, dijital olgunluk raporu hazırlıyoruz. Kurum içerisindeki tüm uygulamaları dahil ederek oluşturulan dijital olgunluk raporu doğrultusunda dönüşüm, Hemen Dönüşüm, Kolay Dönüşüm, Orta Dönüşüm, Zor Dönüşüm olmak üzere faz faz planlanıyor. Açık kaynak dönüşüm projesi kapsamında ihtiyaç duyulduğunda; mobil, web, masaüstü yazılımlar projelendiriyor ve deneyimli ekipleri ile yeniden açık kaynak teknolojilere uyumlu, platform ve işletim sistemi bağımsız hayata geçiriliyor.

Ludigify olarak dönüşüm sürecinde personellerin sürece katkı sağlaması, projenin sürdürülebilir bir şekilde devam etmesi ve projenin yaşaması adına kurum personellerine gerekli eğitimleri sağlıyor ve dönüşümü birlikte yönetiyoruz.

www.ludigify.com

MONO BİLİŞİM

MONO BİLİŞİM

Mono Bilişim, 4 Şubat 2010 tarihinden bu yana özgür yazılımlar kullanarak bilişim ve iletişim teknolojileri geliştirmekte; danışmanlık, eğitim, sistem yönetimi ve yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

Kobilerden büyük şirket gruplarına kadar farklı ölçeklerdeki firmalara ihtiyacı olan güvenilir, özgürlükçü, yenilikçi ve ihtiyaca uygun, Ankara ve İstanbul’da konumlandırılan sunucular sayesinde hızlı ve kontrolün müşteride olduğu çözümler geliştirmekte, bu çözümlerin kullanımıyla ilgili uzaktan ve yerinde destek sağlamaktadır.

Alan Kontrol ve Dizin Yönetim Sistemi, Anında Mesajlaşma Sistemi, Cevapsız Kontrol Sistemi, Depolama Sunucusu, E-posta, Kişi ve Takvim Platformu, Faks Sunucusu, Gözetleme ve Kayıt Platformu, Güvenlik Duvarı, Hotspot Sistemi, Intranet Sistemi, IP Santral ve Çağrı Merkezi Platformu, İçerik Yönetim Sistemi, Sanallaştırma Platformu ve Sesli Otomatik Randevu Hatırlatma Sistemi çözüm sağladığı başlıca alanlardır.

mono.net.tr

OFİS BULUTTA

OFİS BULUTTA

OfisBulutta (OB) 2012 yılından beri faaliyettedir. Müşterilerine açık kaynak ve özgür yazılım çözümleri sunmaktadır.
Redhat,Pardus iş ortaklığı bulunan firmamızın ana faaliyet alanı özgür yazılımlar , veri merkezi ve bulut çözümleridir.

Çözümlerimiz:

  • İş birliği çözümleri Mail,Drive,Office (Zimbra,NextCloud,OnlyOffice vb.)
  • SmtpGateway, Etrn,Atrn çözümleri
  • Ceph,Apache CloudStack ile bulut çözümleri
  • DevOps servisleri (CI/CD ve container çözümleri)
  • Yüksek hit alan web siteleri için WAF , CDN çözümleri
  • Voip/Sip (IVR,Cdr,CallCenter,Crm) çözümleri
  • Network çözümleri RouterOS (mikrotik router,switch,ap vb.)
  • Tier3 (TR) veri merkezi servisleri ve çözümleri

www.ofisbulutta.com

PCDESTEK

PCDESTEK

PcDestek 1999 yılından beri müşterilerine hızlı ve doğru hizmeti yüksek müşteri memnuniyeti ile sunmayı hedefleyen, gününde/yerinde anlayışı ile eğitimli teknik personeli ile çözüm üreten bir teknolojik danışmanlık ve IT destek firmasıdır.

PcDestek SupportTeam Türkiye’de yüzlerce kurumun BT altyapısını anahtar teslim kurmuş ve aylık rutin bakım servis hizmetlerini yürütmektedir.

PcDestek WebTeam müşterilerine farklı olmanın zevkini yaşatan yaratıcı bir ekiptir. Özgün tasarımları ile en yeni teknolojileri birleştirerek başarılı web deneyimleri sunar.

PcDestek SalesTeam müşterilerine kurumsal ve oem ürünler ile sarf malzemelerinde, yazılımlarda piyasadaki en iyi fiyatları doğru konfigürasyonlar üzerinde sunmak için çalışmaktadır.

PcDestek’in Hedefi arızalı bilgisayarlara servis vermek değil, sürekli, verimli ve sorunsuz çalışan sistemler yaratmaktır. Bu anlamda sistemlerde meydana gelebilecek her türlü arızaya karşı önlem alıp gerekli bakımları vakitli yapmak ve müşterilerimizin iş verimliliğini arttırmak için çalışmaktayız.

www.pcdestek.com

PREMIERTURK

PREMIERTURK

Bilgi teknolojileri sektörü için mevcut olan bütün imkanları kullanıma sunma gayreti içinde olan firmamız PREMIERTURK adı ile 2003 yılında faaliyete geçmiştir.

Çalışma alanlarımız: Network dizayn tasarım, Network danışmanlığı, Sistem entegrasyonu, projelendirmesi ve uygulaması, Sistem ve network güvenliği tasarım, test, yönetme ve raporlama, Yazılım geliştirme, Yönetilen servisler desteği, ISO 27001 danışmanlığı, Bilişim alanındaki sertifika eğitimleri şeklindedir.

Misyonumuz: Müşteri odaklılık prensibiyle çalışmak, Sektörümüzün ihtiyaçlarını anlamak ve çözüm üretmek, Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanmak, Güvenilir ve dürüst olmak, Bilginin teknolojiye, teknolojinin çözüme dönüştürülmesi sağlamaktır.

Vizyonumuz: Teknolojik beklentileri anlamak ve beklentilerin üzerinde yaratıcı çözümler üretmektir.

www.premierturk.com

PRESTİJ YAZILIM VE BİLGİ SİSTEMLERİ

PRESTİJ YAZILIM VE BİLGİ SİSTEMLERİ

Bursa ULUTEK Teknoloji Geliştirme bölgesinde hizmet veren firmamız, Sağlık Bilişimi sektörüne öncülük etmenin yanı sıra, ürettiği projeler ile müşteri ve hasta memnuniyetini en üst seviyelere taşırken aynı zamanda kullanıcı ihtiyacına yönelik en hızlı çözümleri sunmayı hedeflemektedir. Projelerimizde ana ilke “Kullanım Kolaylığıdır”. Yeni nesil teknolojiler ile de bu özellik arttırılarak sürdürülmüştür. Sağlık Bakanlığı’na bağlı kurum ve kuruluşlar için üretilen projelerin, servis ve bakım süreçlerini, deneyimli kadrosu ile 7/24 destek çözümleri sunarak gerçekleştirmektedir.

Ülkemizin yazılım teknolojileri konusundaki etkinliğinin artırılarak, dışa bağımlılığın azaltılmasına yönelik çalışmalarına katkı sağlamak amacıyla, tüm projelerini, yerli ve milli işletim sistemimiz olan PARDUS ile %100 uyumlu çalışacak şekilde oluşturmaktadır. Bu çerçevede Bursa ilinde hizmet verdiğimiz hastanelerimizin tamamında PARDUS işletim sistemi kullanılmaktadır.

Hayatı kolaylaştıran kullanıcı dostu çözümler ile sunduğu hizmetin kalitesini gerek yurt içi gerekse yurtdışı projelerde kararlılıkla sürdürmekte ve gelecek ekosistemde kendini daha farklı, dinamik ve özel yapacak olan bilgi kütüphanesini oluşturmaktadır.

PROFELIS

PROFELIS

2007 yılında kurulan şirketimiz, açık kaynak kodlu yazılımlarla maliyet etkin kurumsal çözümler sunmaktadır. Deneyimli ve yetkin ekibimizle açık kaynak kodlu yazılım entegrasyonu, işletim sistemleri göçü ile veritabanı göçü konularında danışmanlık ve eğitimler vermekteyiz.

Türkiye’de Linux ve Özgür Yazılım ile ilgili ISO kalite belgesi alan ilk firma olan Profelis; ISO 9001:2015 kalite standardı ve ISO/IEC 27001:2013 bilgi güvenliği yönetimi belgelerine sahiptir.

www.profelis.com.tr

PROMEK YAZILIM

PROMEK YAZILIM

1995 yılında faaliyete başlayın firmamız, 1998 yılından bu yana gömülü sistemlerden uygulama sunucularına kadar bir çok alanda müşterilerine Linux’un gücünü yaşatacak çözümler sunmaktadır.2004 yılında SinCap Linux Yönetim Paneli, 2009 yılında iş ortağı olduğu Rekare Bilgi Teknolojileri Firması ile piyasaya sunduğu logix firewall ile Linux tabanlı yazılım ürünleri geliştirmeye hız vermiştir. Linux tabanlı çözümlerin yaygınlaştırılması için sosyal sorumluluk projeleri de üstlenen firmamız, Tüm Bilişimciler Yazılımcılar Derneği (Tübiya) kurucularındandır.

1998 yılından beri linux tabanlı çözümler üretiyoruz.

promek.net

RTS BİLGİSAYAR

RTS BİLGİSAYAR

2004 yılından bugüne IT çözümleri konusunda gerek yurtiçi ve gerek yurtdışında profesyonel faaliyet gösteren bilişim, yazılım ve danışmanlık firmasıyız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının detaylı fizibilitesinden proje teslimi ve bakım anlaşmaları ile yapılan hizmetlerin devamı konusunda titizlik ve özveri ile çalışan profesyonel ekibimiz ile bir dünya markası olma hedefinde hızla ilerlemekteyiz.

www.rtsbilgisayar.com

SARTEK BİLİŞİM

SARTEK BİLİŞİM

SARTEK BİLİŞİM, 2009 yılının Eylül ayında ticari faaliyetlerine başlamıştır. Bu dönemden beri, 3 katına çıkan personel sayısı ile siz müşterilerine özenli bir şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan Teknik Servis hizmetlerini markadan bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamayı amaçlıyoruz.

www.sartek.com.tr

SOLIXTION TECHNOLOGY

SOLIXTION TECHNOLOGY

Solixtion Technology ilkeli dürüst yenilikçi müşterinin ne dediğini tam olarak anlayabilen anlamaya özen gösteren farklı sektörlerin yüzlerce sürecinde yer almış ve onları iyi bilen uzmanlar tarafından kurulmuştur.
Sağlık, yüksek teknoloji, elektronik, gıda, finans ve üretim gibi bir çok dalda tamamladığımız projelerden kazandığımız tecrübeyle ihtiyaçları derinlemesine bilen uzmanlarımız müşterilerin ne istediğini kolaylıkla anlayıp cevap verebilirler. Henüz yeni bir firma olmamıza rağmen güçlü referanslarımızla siz müşterilerimizin güvenini kazanmayı arzulamaktayız.

solixtion.com

SSA BİLGİ VE SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ

SSA BİLGİ VE SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ

Şirketimiz güçlü ve deneyimli danışman kadrosu ve profesyonel bakış açısı ile müşterilerine maliyet etkin, hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır. SSA tarafından yürütülen bilişim projeleri proje takvimine göre zamanında tamamlanmaktadır. T0 anından, proje bitim süresine kadar, müşteri ihtiyaç, talep ve beklentileri iyi analiz edilerek, proje sürecinin verimli olmasına katkı sağlanmaktadır.

www.ssabs.com.tr

TEST TEKNOLOJİ EKİPMANLARI

TEST TEKNOLOJİ EKİPMANLARI

1994 yılında kurulan firmamız kurumların telekomünikasyon ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile ürün sağlayıcılığı ve servis hizmeti yerine getirmektedir.

14 kez 500 Büyük Bilişim şirketi içerisinde yer alan firmamız , Pardus işletim sistemi ile çalışan yerli yazılım Saphira Enterprise IP PBX ve Çağrı merkezi Platformu ile kurumların ses kayıt , telekonferans , IP PBX , Çağrı Merkezi , Video Konferans ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

www.testteknoloji.com.tr

TRENDMICRO

TRENDMICRO

Siber güvenlik çözümlerinin global lideri Trend Micro, 32 yıldır dijital bilginin dünyada güvenli bir şekilde yayılmasına yardımcı oluyor. Tüketiciler, işletmeler ve kamuya yönelik yenilikçi çözümlerimiz, veri merkezleri, bulut ortamları, ağlar ve uç noktalar için katmanlı güvenlik sağlıyor. Tüm ürünlerimiz birlikte sorunsuz çalışarak, tehditlerle ilgili istihbaratları paylaşıp merkezi görüntüleme ve kontrol sayesinde bütünleşik savunma sağlayarak daha iyi ve daha hızlı korumaya imkan veriyor. Trend Micro 50’den fazla ülkedeki 6 binden fazla çalışanı ve dünyanın en gelişmiş global global tehdit istihbarat altyapısıyla kurumların birbirleriyle bağlantılı dünyasını güvence altına alıyor.

www.trendmicro.com