TÜBİTAK ULAKBİM

Mustafa Kemal Mahallesi
2151. Cadde No: 154
06510 Çankaya/ANKARA

http://www.ulakbim.gov.tr

 

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

DEVELOPTİCA

DEVELOPTİCA

Developtica, sahip olduğu geniş deneyim gücü ile yenilikçi yazılım teknolojileri konusunda hizmet vermektedir. Amacımız kurumların ve şirketlerin dijital dönüşüm süreçlerini kolaylaştıracak, iş verimliliklerini artıracak ve sektörel rekabette avantaj

sağlayacak, çözüm odaklı yazılım projeleri geliştirmektir.

www.developtica.com

LUDIGIFY

LUDIGIFY

Dünya üzerinde güçlü ekonomiye sahip olmak ve teknolojide dışa bağımlı olmamak için Açık Kaynak Teknoloji kullanımının yaygınlaştığı görülmektedir.

Ludigify, kurumların açık kaynak teknolojilere dönüşüm projelerinde uçtan uca çözümler sunuyor.

Çalışmaya başlarken, dijital olgunluk raporu hazırlıyor. Kurum içerisindeki tüm uygulamaları dahil ederek oluşturulan dijital olgunluk raporu doğrultusunda dönüşüm, Hemen Dönüşüm, Kolay Dönüşüm, Orta Dönüşüm, Zor Dönüşüm olmak üzere faz faz planlanıyor.

Açık kaynak dönüşüm projesi kapsamında ihtiyaç duyulduğunda; mobil, web, masaüstü yazılımlar projelendiriyor ve deneyimli ekipleri ile yeniden açık kaynak teknolojilere uyumlu, platform ve işletim sistemi bağımsız hayata geçiriliyor

Ludigify, dönüşüm sürecinde personellerin sürece katkı sağlaması, projenin sürdürülebilir bir şekilde devam etmesi ve projenin yaşaması adına kurum personellerine gerekli eğitimleri sağlıyor ve dönüşümü birlikte yönetiyor.

www.ludigify.com

BEYAZNET

BEYAZNET

1997 yılında kurulan Beyaz.Net bilişim güvenliği, network, web çözümleri, veri merkezi altyapısı ve bilişim danışmanlığı alanlarında hizmet vermekte, ARGE biriminde açık kaynak kodlu yazılımlar kullanarak yazılım, otomasyon projeleri ve Linux-Pardus Göç çalışmaları yapmaktadır. TÜBİTAK destekli projelerle yerli bilişim çözümleri geliştirmiş ve yeni projelerle çalışmalarına devam etmektedir.

PROFELIS

2007 yılında kurulan şirketimiz, açık kaynak kodlu yazılımlarla maliyet etkin kurumsal çözümler sunmaktadır. Deneyimli ve yetkin ekibimizle açık kaynak kodlu yazılım entegrasyonu, işletim sistemleri göçü ile veritabanı göçü konularında danışmanlık ve eğitimler vermekteyiz.

Türkiye’de Linux ve Özgür Yazılım ile ilgili ISO kalite belgesi alan ilk firma olan Profelis; ISO 9001:2015 kalite standardı belgesine, ISO/IEC 27001:2013 bilgi güvenliği yönetimi belgesine, 10002:2018 müşteri memnuniyeti belgesine, SPICE 15504 sertifikasına ve Kimlik ve Erişim Yönetimi ürün grubuna giren ilk ürün olan SambaBox ürünü ile TRtest Ürün Uygunluk sertifikasına sahiptir.

Detaylı bilgi için www.profelis.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

INNO MOBILE

INNO MOBILE

Firmamız 1995 yılından bugüne Bilişim Sektöründe faaliyet göstermektedir. 2003 yılında yazılıma ağırlık vererek mobil ve internet tabanlı yazılımlar geliştirmeye başlamıştır. BTK dan almış olduğumuz STH lisansımız ile yazılımın yanı sıra İletişim sektöründe de faaaliyet göstermektedir. Yazılımda Açık Kaynak Kodu benimseyen firmamız 2016 yılından beridir Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Python ve Php ile yazılım projeleri geliştirmektedir.

BUHARİ DİJİTAL

BUHARİ DİJİTAL

Buhari Dijital olarak çözüm ortaklığı kapsamında, Pardus işletim sistemi üzerinde destek vermek, yeni nesil dijital altyapı ve servisler geliştirmekteyiz.

Firmamız, aynı zamanda sektördeki lider firmalar ile çözüm ortaklığı yaparak Telekomünikasyon, İnternet ve Bulut Tabanlı Dijital Servisler konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

Bulut Tabanlı Dijital Servis Teknolojileri alanında Pardus üzerinde çalışan özel çözümler ile Pardus ekosistemini bulut ortamına taşıyarak dijital dönüşüm hizmetini sağlamakla birlikte Bulut Tabanlı bu sistemlere Ahtapot ve LiderAhenk gibi projelerin entegreleri ile daha bütünleşik bir Pardus altyapısı kurmak için çalışmalar yapmaktayız.

EVREKA BİLİŞİM

EVREKA BİLİŞİM

2003 yılında kurulmuş olan Evreka Teknoloji, uzman kadrosu, kendi geliştirdiği ürünler ve çözümler ile kurumsal ve bireysel alanda ileri teknoloji çözümleri sunmaktadır.

Evreka Teknoloji, e-mail marketing, Saha Otomasyonu, Kamu, Uzaktan Eğitim, Mobil Uygulamalar alanlarında faaliyet göstermektedir.

BİLGİ-TEK

BİLGİ-TEK

Bilgi-Tek kurulduğu 2001 yılından günümüze faaliyet konusu olan bilgi sistemleri çözümlerini uluslararası standartlarda müşterilerine sunma gayretini ilk günkü heyecanıyla sürdürmektedir. Firmamız bünyesinde konusunda uzman mühendisler projelerimizde çözümler sunmaktadırlar.

Başlıca faaliyet alanlarımız:

Ağ ve Ağ Performansı İzleme-Yönetme, Açık Kaynak Kodlu İşletim Sistemi Göçü ve Sistem Yönetimi Eğitimleri, Kurumsal Ağ Kimlik Doğrulaması, Fido2 U2F, SmartCard, Kimlik Çözümleri, Kablosuz Haberleşme Çözümleri PtP&PtMP Sistemleri

EMSAL BİLİŞİM

EMSAL BİLİŞİM

Emsal, günümüzün sürekli gelişen ve yenilenen bilişim dünyasında, kurumların teknolojiyi en etkin ve doğru biçimde kullanabilmelerine yardımcı olmak amacıyla 1 Şubat 2009’da kurulmuştur.

Emsal, tamamı konusunda uzman kadrosuyla, kurumlar için doğru çözümü üretir. Bunun için kendisini eğitim ve sertifikasyonlarla sürekli güncel tutar. Günümüz şartlarında her kurumun en büyük ihtiyacı olan, kaliteli, hızlı ve sürekli hizmeti sunmaktadır.

Emsal, satış odaklı bir firma olmaktan çok teknik yeterliliğinin yüksekliğini ön plana çıkaran bir firma olmayı hedeflemekte ve portföyündeki ürünlerde uzmanlaşmayı ve kaliteli teknik destek sağlamayı amaçlamaktadır.

SSA BİLGİ VE SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ

SSA BİLGİ VE SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ

SSA Bilgi ve Savunma Teknolojileri A.Ş. güçlü ve deneyimli danışman kadrosu ve profesyonel bakış açısı ile müşterilerine maliyet etkin, hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır. SSA tarafından yürütülen bilişim projeleri proje takvimine göre zamanında tamamlanmaktadır. T0 anından, proje bitim süresine kadar, müşteri ihtiyaç, talep ve beklentileri iyi analiz edilerek, proje sürecinin verimli olmasına katkı sağlanmaktadır.

PREMIERTURK

PREMIERTURK

Bilgi teknolojileri sektörü için mevcut olan bütün imkanları kullanıma sunma gayreti içinde olan firmamız PREMIERTURK adı ile 2003 yılında faaliyete geçmiştir.

Çalışma alanlarımız: Network dizayn tasarım, Network danışmanlığı, Sistem entegrasyonu, projelendirmesi ve uygulaması, Sistem ve network güvenliği tasarım, test, yönetme ve raporlama, Yazılım geliştirme, Yönetilen servisler desteği, ISO 27001 danışmanlığı, Bilişim alanındaki sertifika eğitimleri şeklindedir.

Misyonumuz: Müşteri odaklılık prensibiyle çalışmak, Sektörümüzün ihtiyaçlarını anlamak ve çözüm üretmek, Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanmak, Güvenilir ve dürüst olmak, Bilginin teknolojiye, teknolojinin çözüme dönüştürülmesi sağlamaktır.

Vizyonumuz: Teknolojik beklentileri anlamak ve beklentilerin üzerinde yaratıcı çözümler üretmektir.

HOTELCHK GROUP

HOTELCHK GROUP

13 Mart 2013’te Turizm, Enerji ve Tekstil sektöründe yatırımları olan bir Holding iştiraki ile kurulan firmamız bir yatırım şirketidir. Turizm dünyası için inovasyon çözümleri ve ürünleri üretmek amacı ile kurulan firmamız kurulduğu günden beri Turizm İşletmelerinde gelişime ve özellikle misafir-otel ilişkisi çerçevesinde etkileşimi maksimum düzeye çıkartacak dijital çözümler üretmekte ve Ar-Ge yapmaktadır.

2016 yılı itibari ile yatırım şirketinde çıkan tüzel kişiliğimiz artık kendi ayakları üzerinde duran, toplamda 3 uluslararası markası ile bir çatı şirket haline gelmiş olup grubun içerisinde Mimari ofisten, yatırım teşvik danışmanlığına, marka yönetiminden, Bilgi Sistemleri Entegratörlüğüne kadar bir turizm ve hizmet sektöründe yatırımın ihtiyaç duyduğu/duyacağı neredeyse tüm hizmet kollarında iş yapar hale gelmiş durumdadır. Gerek 1 nci eksendeki yönetim ve icra kurulu gerek 2 nci eksende yer alan tüzel kişilik partnerleri ile ortak dili konuşan, yatırımcıyı yormadan doğruyu masada ortak lisanla çalışan ve daha sonra tüm verileri arındırılmış özet hali ile yatırımcı ile paylaşan şirketimiz TURİZM, AVM, HASTANE, YİYECEK&İÇECEK SEKTÖRÜ ve RESIDENCE konularında Türkiye’de benzeri henüz olmayan bir model ile toplam 8 tüzel kişilik ve 56 kişilik bir ekip ile hizmet üretmektedir.

www.hotelchk.com

ITENTER INFORMATION TECHNOLOGY

ITENTER INFORMATION TECHNOLOGY

ITENTER hizmetleri; İnternet, Web tasarımı ve geliştirme, Hosting, Alan adı geliştirme, işletmeler için özel yazılım geliştirme ve çevrimiçi ve çevrimdışı multimedya hizmetlerini içerir.

( Οι υπηρεσίες της ITENTER αφορούν τον χώρο του Internet, (Web design and development, Applications development, Hosting, Domain) τον χώρο της ανάπτυξης custom made λογισμικού για επιχειρήσεις και τον χώρο των οn-line και off-line multimedia. )

https://www.itenter.gr/

RTS BİLGİSAYAR

RTS BİLGİSAYAR

Rts Bilgisayar, 2004 Yılından Bugüne IT Çözümleri Konusunda Gerek Yurtiçi ve Gerek Yurtdışında Profesyonel Faaliyet Gösteren Bilişim, Yazılım ve Danışmanlık Firmasıdır.

Müşterilerimizin İhtiyaçlarının Detaylı Fizibilitesinden Proje Teslimi ve Bakım Anlaşmaları ile Yapılan Hizmetlerin Devamı Konusunda Titizlik ve Özveri İle Çalışan Profesyonel Ekibimiz ile Bir Dünya Markası Olma Hedefinde Hızla İlerlemekteyiz.

www.rtsbilgisayar.com

DESTEK BİLGİSAYAR

DESTEK BİLGİSAYAR

Destek; 1996 yılından itibaren bilişim ve iletişim teknolojileri konusunda, danışmanlık, tasarım, satış ve satış sonrası hizmetler sunan, müşterilerine iş süreçlerinde katma değer sağlayan bir teknoloji firmasıdır.

Bilişim 500 araştırma raporlarına göre Türkiye’nin en büyük 10 sistem entegratörleri arasında, 400‘e yakın çalışanı ile firmamız, ülke genelinde yaygın saha gücüne sahiptir. Alanında dünyanın en iyi üreticileri ile uzun süreli ve güvene dayalı iş ortaklıkları yapıyoruz. Ankara ve İstanbul ofislerimiz deki uzman danışmanlarımız ile ihtiyaca yönelik çözümleri üretiyoruz. 15 bölge ofisi ve geniş servis ağımız ile kurumsal ve bireysel kullanıcılarımıza hizmet veriyoruz. 20 yıla aşkın tecrübemiz ile Türkiye’nin öncü kurumlarına yenilikçi çözüm ve hizmetler sunmaktayız. 10 yıldır ortalama %21 büyüyerek, bilişim sektör büyümesinin üzerinde bir büyüme sağlamıştır. Sektörünün ihtiyaçlarına göre, ISO 20000 standartları ile hizmetlerimizi müşterilerimize sunuyoruz.Garanti hizmetleri dışında toplam 600m2 teknik servis alanında onarım gerçekleştirebiliyoruz.

Paylaş: