Yerel Disklere Bağlantı Hatası

You are not authorized to perform this operation: Not authorized to perform operation

Bu hatayı alıyorum, yerel diske ulaşabilmem için şifre girme ekranı bir anlığına geliyor, şifre girmeme müsaade etmeden aniden kapanıyor. Sonra da bu hatayı veriyor.

Alt+F2 tuşu ile açılan çalıştırma kutusuna “kdesu dolphin” yazıp çalıştırın. Açılan pencereden diskinize girebiliyormusunuz?

1 Beğeni

Evet görebildim teşekkür ederim. Kardeş balık tutmayı öğrenmek istiyorum, kdesu dolphin ne anlama geliyor? Bu kodu Alt+F2 düğmesi ile açılan çalıştırma kutusu yerine konsol uçbirim yazan yere de yazsaydım çalışır mıydı mesela? Bir de forumdaki bazı konuları inceledim, soru soran diğer arkadaşlara verilen cevaplarda genelde şöyle yazıyor,
sudo … yaz çalıştır
bu kodları nereden öğrenebiliriz, kendi başımızın çaresine bakmayı nasıl öğrenebiliriz? Teşekkür ederim…

sudo komutu, verilen komutu yönetici gibi işlem yapabilmeyi sağlar. Detaylı bilgileri Kitaplar ve Belgeler – Pardus – TÜBİTAK ULAKBİM adresindeki pdf belgelerinden temin edebilirsiniz.

1 Beğeni

Bu arada kdesu dolphin çözümü ile yerel disklere giriş yapmıştım fakat çıkıp tekrar girmye çalıştığımda
/media/root/2E6C3FB16C3F7327 dizinine girilemedi
böyle bir hata alıyorum. tekrar Alt+F2 ile kdesu dolphin yazarak ancak girebiliyorum. Kalıcı olarak nasıl bu sorunu aşabilirim?

Ntfs hdd ye giremiyorum, Yerel Disk D Bağlama sorunu, XFCE disklere şifresiz erişim konularını inceleyebilirsiniz.

1 Beğeni

Güncelleme hata veriyordu, forumda araştırdım synaptic ile güncellememiz gerektiği yazıyordu, güncelleme yaptım sorunum çözüldü şimdilik. Teşekkürler

aynı sorunu bende yaşıyorum. kdesu dolphini deniyorum ama birşey bulamıyor.

Komutu kullandıktan sonra bir hata veriyormu?

hiçbir sonuç çıkmıyor

Hangi Pardus sürümünü kullanıyorsunuz?